Something About Dance <(^_^<)

Forum poświęcone fanom Agustina Egurroli, Michała Piróga, i zaawansowanym jak i początkującym tancerzom;)


#1 2008-12-05 14:30:22

Sonrisa

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 556
Punktów :   

Michał Piróg

Nie wiem jak wy ale ja mam mieszane odczucia co do Michała wyjazdu...Mam wrażenie jakby on uciekał od mediów, fleszy.albo jakby coś ukrywał. Ja to zawsze doszukuje sie zagadek ...W sumie nie dziwię mu się...tam nikt nie będzie go wyzywał od pedałów, może wypromują swą osobę w innych krajach? Jak sądzicie?


"Muzyka jest środkiem wyrażania uczuć, o bez wątpienia silniejszej mocy niż słowa.."

Offline

 

#2 2009-01-29 22:33:32

Tancereczka :*

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: Michał Piróg

Niech się nie ogranicza tylko do Polski , wiele kraji czeka na niego. To dobrze że doszukujesz się zagadek, ja również uwielbiam zagadki.

Offline

 

#3 2009-01-30 10:39:28

Sonrisa

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 556
Punktów :   

Re: Michał Piróg

Heh...nie uwierzycie...Michał mi się śnił...Poszłam ze znajomymi na spacer i on był wśród tych znajomych, sama się z nim zapoznałam...potem jeszcze lepsze! On zaśpiewał piosenkę! A jak skończył podeszłam do niego dając buzi i mówiąc "to było śliczne kochanie" oO .....Do tej pory się z tego śmieję.. Potem wszyscy razem gdzieś poszliśmy i powiedziałam dziewczynom by zaczekały to powiem Michałowi gdzie jesteśmy by nas nie szukał...ale niestety znaleźć go nie mogłam, raz mi tylko przemknął przez oczy....jak ja panikowałam!! Biegłam szukałam Go i płakałam i nagle się znalazł!!!  Wiem tylko jeszcze że na koniec tego snu kumpela podeszła do Michała i o czymś zaczęła z nim gadać zbulwersowana powiedział "to moja sprawa, moje życie i nie przeszkadza mi to" Podszedł do mnie uśmiechnął się spojrzał na tą koleżankę z którą rozmawiał i razem poszliśmy gdzieś...koniec...

A ja mam rogala na buzi do tej pory hihi


"Muzyka jest środkiem wyrażania uczuć, o bez wątpienia silniejszej mocy niż słowa.."

Offline

 

#4 2009-01-30 13:26:03

Mistszunio

Moderator

4179568
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 538
Punktów :   

Re: Michał Piróg

hehe Bardzo fajny sen. Mi też się śnią różne fajne rzeczy ale nie tak fajne


"Każdy kłamie. Jedyną zmienną jest to, w jakiej sprawie."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltaksówka wałcz przewóz osób Piła torby papierowe z nadrukiem